Loading...

A Fesztiválról

A III. Budapesti Nemzetközi Cirkuszfesztivál 2000. január 13. és 17. között került megrendezésre Budapesten, a Fővárosi Nagycirkuszban.

„A” MŰSOR

1.         Hunan Troupe – akrobatikus tányéregyensúlyozás (Kína)

2.         Tirano – rúddobó akrobaták (Magyarország)

3.         Volker Maria Maier – botzsonglőr (Németország)

4.         Warrior Princesses – rúdegyensúlyozók (Magyarország)

5.         A. Chelnokov és M. Volkov – játék a golyón (Oroszország)

6.         Zozo – bohóctréfa (Magyarország)

7.         Zhang Fan – egyensúlyozás lengő drótkötélen (Kína)

8.         Ewelyn és Cristian – ugródeszka akrobaták (Románia)

9.         Zozo – bohóctréfa (Magyarország)

10.       Didyk csoport – akrobatika dupla hintáról (Ukrajna)

11.       Douglas Mac Valley – halálkatlan (Brazília, Egyesült Államok)

12.       Lajos Nereus – zsonglőr (Magyarország)

13.       Nesterov – idomított állatok (Oroszország)

14.       Jonan Logan – komikus (Kanada)

15.       Anton Chelnokov – légtornász (Oroszország)

16.       Zozo – bohóctréfa (Magyarország)

17.       Hunan Troupe – kerékpárművészek (Kína)

„B” MŰSOR

1.         Hunan Troupe – kendő zsonglőrök (Kína)

2.         Michael Guillaume – kézegyensúlyozó (Franciaország)

3.         Nesterov – idomított állatok (Oroszország)

4.         Tibor Sallai – komikus (Magyarország)

5.         Duo Ruzsilla – zsonglőrök (Oroszország)

6.         Arias Brothers – dobóakrobaták (Kuba)

7.         Zozo – bohóctréfa (Magyarország)

8.         Marina Osinskaya – szépség és ügyesség a magas dróton (Oroszország)

9.         Douglas Mac Valley – halálkatlan (Brazília, Egyesült Államok)

10.       Duo Chaimordanovi – egyensúlyozók (Oroszország)

11.       Jonan Logan – komikus (Kanada)

12.       Rondo Veneziano – rúddobó akrobaták (Oroszország)

13.       Rippel Brothers – kézegyensúlyozók (Magyarország)

14.       Sergej Mazurin – légtornász (Oroszország)

15.       Zozo – bohóctréfa (Magyarország)

16.       Hunan Troupe – ugródeszka akrobaták (Kína)

A zsűri elnöke: Eduardo Murillo

Nyertesek:

 Arany fokozat

Zhang Fan

Kína

 Ezüst fokozat

Rippel Brothers

Magyarország

 

Marina Osinskaya

Oroszország

 Bronz fokozat

Didyk csoport

Ukrajna

 

Hunan Troupe

Kína

 

Nereus Lajos

Magyarország